پیام تسلیت دکتر محمد سجاد قلعه شاخانی

پیام تسلیت دکتر محمد سجاد قلعه شاخانی
1401-05-08
545 بازدید

پیام تسلیت دکتر محمد سجاد قلعه شاخانی:رئیس تعاونی های مسکن یاران مالک اشتر «ایثارگران و رزمندگان» استان کردستان به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، متن پیام ایشان به شرح ذیل است؛ «باز این چه شورش است که در خلق عالم است» محرم، ماه ایثار و از […]

پیام تسلیت دکتر محمد سجاد قلعه شاخانی:رئیس تعاونی های مسکن یاران مالک اشتر «ایثارگران و رزمندگان» استان کردستان به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، متن پیام ایشان به شرح ذیل است؛

«باز این چه شورش است که در خلق عالم است»

محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی است. ماه عشق و شور و فریاد است. ماه آمیختن با خون و آمیختن عشق است. محرم ماه قیام و پیام است که دل های شیدای نیکان و مشتاقان را به سوی مراد و محبوبشان معطوف می سازد، ایام حماسه و عاطفه با فرارسیدن این ماه آغاز می شود تا شیفتگان معرفت و عاشقان ایثار را با کاروان کربلا همراه و هم نوا سازد، تا شور و شعور عاشورایی، دیگر بار احیاء گردد و ارادت علاقه مندان به سرور و سالار صاحب دلان فزونی یابد و روح انسان ها از زندان نفس رهانیده شود.

محرم می آید تا آوای فداکاری و مقاومت را بار دیگر در برابر بیداد جهان هستی طنین انداز کند و طلسم استکبار و استبداد را در هم شکند، تا بار دیگر پرچم پرافتخار نهضت حسینی را در فرازین نطقه جهان به اهتزاز در آوریم.

حلول ماه محرم، ماه عزای حسینی، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه پژمرده شدن گلستان فاطمه (س)، ماه شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به همه مسلمانان جهان به ویژه به ساحت منجی عالم بشریت امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) وتمامی مسلمانان جهان تسلیت و تعزیت می گویم.

دکتر محمد سجاد قلعه شاخانی:رئیس تعاونی های مسکن یاران مالک اشتر «ایثارگران و رزمندگان» استان کردستان

کویستان عبدالحکیمی /کردستان

برچسب‌ها:,